Samen realiseren wij ambitie
voor
topsporters talent teams organisaties jou

Sporters & Supporters

Hieronder vind je een overzicht van de Sporters die bij TalentEmpowerment zijn aangesloten en de persoonlijke Supporters die aan deze Sporters gekoppeld zijn.

Pien Sanders

Pien Sanders

Hockey
Europees en Wereldkampioen
Roos Zwetsloot

Roos Zwetsloot

Skateboarden
Nederlands Kampioen
Josine Koning

Josine Koning

Hockey
Europees en Wereldkampioen
Annette Deutz

Annette Deutz

Zeilen
Europees en tweevoudig Wereldkampioen
Famke Richardson

Famke Richardson

Hockey
Debuut Nederlands Team
Marijn Veen

Marijn Veen

Hockey
Europees Kampioen
Melissa van Oudenaarden

Melissa van Oudenaarden

Karate
Finale European Championship
Frédérique Matla

Frédérique Matla

Hockey
Europees en Wereldkampioen
Lisa Bruijnincx

Lisa Bruijnincx

Roeien
Wereldkampioen Dubbeltwee U18
Renee van Laarhoven

Renee van Laarhoven

Hockey
Champions Trophy China
Elodie Kuijper

Elodie Kuijper

Veldrijden
Winst thuisrace Tilburg
Maxime Kerstholt

Maxime Kerstholt

Hockey
Champions Trophy China
Mirthe Akkerman

Mirthe Akkerman

Zeilen
10de op het WK
Jackie Lionahr

Jackie Lionahr

Trampolinespringen
PR Dutch Open
Julia van Velthoven

Julia van Velthoven

Atletiek
Bronzen Medaille Universiade
Sanne Koolen

Sanne Koolen

Hockey
Europees en Wereldkampioen
Hester van der Veld

Hester van der Veld

Hockey
Debuut NL Team
Annabel Wickel

Annabel Wickel

Zeilen
Europees Kampioen
Bart van Nunen

Bart van Nunen

Atletiek
Kwalificatie OS 2021
Ben Schwietert

Ben Schwietert

Zwemmen
Deelname 4x 200 meter Estafette OS Rio 2016
Daan Moes

Daan Moes

Judo
3de WK U18
Denzel Pleiter

Denzel Pleiter

Handboogschieten
Bronzen Finale Youth Cup Italy
Imke van der Aar

Imke van der Aar

Badminton
Top 8 EK Vrouwendubbel
Joanne Koenders

Joanne Koenders

Waterpolo
Deelname WK Gwangju
Marieke Keijser

Marieke Keijser

Roeien
Eerste keer Wereldkampioen Junioren
Niels Broekhuizen

Niels Broekhuizen

Zeilen
Winnaar Gran Canaria Olympic Week
Sanneke de Neeling

Sanneke de Neeling

Schaatsen
Bronzen Medaille World Cup
Sara Wennekes

Sara Wennekes

Windsurfen
Nederlands Jeugd Kampioene
Selma Poutsma

Selma Poutsma

Schaatsen
Bronzen Medaillen Relay EK
Scipio Houtman

Scipio Houtman

Zeilen
Deelnemer verschillende grote toernooien
Kiara Derks

Kiara Derks

Skiën
2x Top 30 Europees Jeugd Olympisch Festival
Fleur Schouten

Fleur Schouten

Hardlopen & Verspringen
Kwalificatie OS 2021
Joël de Jong

Joël de Jong

Hardlopen & Verspringen
Bronzen Medaille 100 meter EK Berlijn
Mees Clausing

Mees Clausing

Skiën
Nederlands Jeugd Kampioen
Sil Hoekstra

Sil Hoekstra

Windsurfen
Europees Kampioen U19
Nienke Jonk

Nienke Jonk

Zwemmen
Houdster Meerderen Nederlandse Jeugdrecords